צוות מיזם שבת UNPLUGGED, הוא צוות קטן, מגוון ו...דעתן. בצוות נשים וגברים, מהצפון עד הדרום ממגוון רקעים ועל רצף הגדרות היחס לדת.

 • אברהם רוסט

  אברהם רוסט

  מנהל פעילות ופיתוח עסקי

 • רות קבסה אברמזון

  ד"ר רות קבסה אברמזון

  מנכ"לית "שערים – מגשימים יהדות ישראלית" ומייסדת מיזם שבת UNPLUGGED

  כיהנה כחוקרת אורחת באוניברסיטת לוס אנג'לס בקליפורניה (UCLA) ולפני כן כראש תחום מנהיגות וממשל במכון למנהיגות וממשל - ג'וינט ישראל. בוגרת תכנית העמיתים של מנדל. לפני כן, ניהלה את מתנ"ס חצור הגלילית וכן תכניות חברתיות שונות. בעלת תואר דוקטור מהסורבון. נשואה לשמואל ואימא לארבעה קטנטנים. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED: לשיר בשבת. לשיר בשבת. לשיר בשבת. להעביר את המחשבות שלנו מכל מה שקשור ליומיום, פוליטיקה וכסף, ולהתמקד בדברים שמרוממים את הנפש.
 • רועי הורן

  ד"ר רועי הורן

  מנהל תוכן

  לימד בתיכון היסטוריה ומחשבת ישראל, מנחה קבוצות ומרצה בענייני פילוסופיה והיסטוריה יהודית. עורך תוכן של ספרי עיון והוציא עד כה שלוש אסופות מאמרים על אודות אישים בתנועת החסידות. סיים כעת את עבודת הדוקטור שלו באוניברסיטת בן גוריון. נשוי ואב לשלושה. מתגורר ביישוב הדתי-חילוני, "אליאב", בחבל לכיש. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED: בשבתות אני אוהב לקום באמצע הלילה.. ואז אני מתגנב לסלון.. עם שמיכת פוך וכוס תה.. פותח ספרים שאני לא פותח באמצע השבוע.. ספרים לנשמה. שירה, ספרות יפה, קבלה ... שעתיים-שלוש וחזרה למיטה...אלה השעות הכי איכותיות של השבת: דממה, ניתוק מוחלט, התמסרות גמורה למחשבות ולנשמה.

 • שולי אביבי

  שולי אביבי

  מנהלת שיווק