צוות מיזם שבת UNPLUGGED, הוא צוות קטן, מגוון ו...דעתן. בצוות נשים וגברים, מהצפון עד הדרום ממגוון רקעים ועל רצף הגדרות היחס לדת.

 • רות קבסה אברמזון

  ד"ר רות קבסה אברמזון

  מנכ"לית "שערים – מגשימים יהדות ישראלית" ומייסדת מיזם שבת UNPLUGGED

  כיהנה כחוקרת אורחת באוניברסיטת לוס אנג'לס בקליפורניה (UCLA) ולפני כן כראש תחום מנהיגות וממשל במכון למנהיגות וממשל - ג'וינט ישראל. בוגרת תכנית העמיתים של מנדל. לפני כן, ניהלה את מתנ"ס חצור הגלילית וכן תכניות חברתיות שונות. בעלת תואר דוקטור מהסורבון. נשואה לשמואל ואימא לארבעה קטנטנים. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED: לשיר בשבת. לשיר בשבת. לשיר בשבת. להעביר את המחשבות שלנו מכל מה שקשור ליומיום, פוליטיקה וכסף, ולהתמקד בדברים שמרוממים את הנפש.
 • רועי הורן

  ד"ר רועי הורן

  מנהל תוכן

  לימד בתיכון היסטוריה ומחשבת ישראל, מנחה קבוצות ומרצה בענייני פילוסופיה והיסטוריה יהודית. עורך תוכן של ספרי עיון והוציא עד כה שלוש אסופות מאמרים על אודות אישים בתנועת החסידות. סיים כעת את עבודת הדוקטור שלו באוניברסיטת בן גוריון. נשוי ואב לשלושה. מתגורר ביישוב הדתי-חילוני, "אליאב", בחבל לכיש. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED: בשבתות אני אוהב לקום באמצע הלילה.. ואז אני מתגנב לסלון.. עם שמיכת פוך וכוס תה.. פותח ספרים שאני לא פותח באמצע השבוע.. ספרים לנשמה. שירה, ספרות יפה, קבלה ... שעתיים-שלוש וחזרה למיטה...אלה השעות הכי איכותיות של השבת: דממה, ניתוק מוחלט, התמסרות גמורה למחשבות ולנשמה.

 • טל בן נון

  טל בן נון

  מנהלת שיווק

  בוגרת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. בעלת ניסיון מקצועי בשיווק, הסברה, פרסום ויחסי ציבור בארגוני מגזר שלישי ובארגונים עסקיים. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED הוא פשוט לתכנן מראש. להחליט מראש, עם משפחתי וסביבתי הקרובה איך מתנתקים בשבת הקרובה וממצים אותה עד תום. זה יכול להיות טיול בטבע, פיקניק, בילוי עם חברים או פשוט התכרבלות משותפת בבית. העיקר שכולם ביחד, נהנים אחד מהשני, UNPLUGGED.
 • שירה זיוון

  שירה זיוון

  מנהלת פיתוח, הדרכה והערכה

  מפתחת ידע והדרכה, מנחת קבוצות ועורכת. מגיעה מעולמות הפיתוח והמחקר בתחומי התפתחות ושפה, מגדר ותרבות ישראלית-יהודית. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED: בשבילי השבת היא UNPLUGGED במהותה, היא מנתקת אותי מהשגרה והעשייה היום-יומית ומחברת אותי לעצמי, למשפחתי ולסביבתי הקרובה. כדי לשמור על השבת שלי מיוחדת, אימצתי את העיקרון היהודי "בְֹּשִנּוּי", לא בהיבט ההלכתי אלא בהיבט הרעיוני. בשבת אני עושה דברים אחרת – בקצב אחר ובסדר עדיפויות שונה משאר ימות השבוע. זוהי שמירת השבת שלי וזוהי גם השמירה של השבת עליי.
 • תהילה אטיאס בסה

  תהילה אטיאס בסה

  מנהלת רשת השבת הישראלית

  אחראית על בניית הרשת של ארגונים שונים המפעילים תכניות ערכיות לשבת על מנת להשפיע ולקדם את ערכי שבת UNPLUGGED. הטיפ שלי לשבת UNPLUGGED: לא לשוחח על עבודה וכסף בשבת. כשהתחתנו אני ובן זוגי, המגיע מן העולם החילוני, החלטנו כי אצלנו בבית כשהשבת נכנסת, אנו משאירים את ענייני העבודה ואת העניינים הכספיים מחוץ לבית, ומדברים רק על נושאים המרחיבים את הנפש והדעת.